Võta meie spetsialistidega ühendust

Meie spetsialistid oskavad aidata teid kõikides metsandusega seonduvates küsimustes. Abistame metsaomanikke raieplaanide koostamisel, nõustame maksuküsimustes jne.

Ost-Müük

Sander Lillemägi

Müügijuht

sander@tmenergy.ee
51 990 544

Päringud

Merike Penno

Hinnapäringud, ost

merike@tmenergy.ee
53 450 013

Mertin Ventsel

Hinnapäringud, ost

mertin@tmenergy.ee
5302 8130

Ott Muttikas

Hinnapäringud, ost

ott@tmenergy.ee

53 095 505

Petry Pükkenen

Hinnapäringud, ost

petry@tmenergy.ee

51 826 41

Juhatus

Urmas Jefimov

Juhatuse liige

urmas@tmenergy.ee
50 32 438

Janek Jefimov

Juhatuse liige

janek@tmenergy.ee
51 59 890